Januar
2018
Avtor Oskrbnik strani
Kategorije

Po dobrih igrah v predtekmovanju so bili naši nogometaši uspešni tudi v končnici področnega prvenstva.

V četrtfinalu smo bili z 2:0 boljši od Srednje šole za oblikovanje. Za zmago v polfinalu so nam morali čestitati igralci SERŠ-a. Bilo je 6:4.

V finalu nam je stala nasproti III. Gimnazija. Ostali smo brez štirih igralcev, ki so odšli na trening. Po rezultatu 2:2 smo po izvajanju 6 metrovk izgubili in osvojili 2.mesto.

Poleg košarkarjev se je tako tudi pomlajena ekipa nogometašev uvrstila na državno prvenstvo.

Za šolsko ekipo so igrali: Tomaž Stopajnik, Alen Jurca, Matic Bračko, Nejc Jager, Rok Maher, Alen Polanec, Anže Turičnik, Jure Lazar, Jeremy Bukovec, Luka Maurič in
Jan Vajs. V predtekmovanju so igrali še: Lovro Grajfoner, Luka Verbič in Matej Breznik.